Máte slovo-Adopce dětí registrovanými homosexuálními páry

19. března 2010 v 17:00 | Shitgirl |  Postřehy(více či méně smysluplné)
Jelikož mě skolila nemoc, mohu si dovolit ponocovat, takže se po večerech dívám na televizi.
Hodně mě-jakožto milovnici diskuzí na úrovni zaujal pořad paní Jílkové "Máte slovo", proběhla diskuze na téma "Adopce dětí registrovanými homosexuálními páry" a já skoro litovala že jsem tam nebyla.
Musím říct, že mě velmi znechutila paní Šojdrová s jejími vysoce "inteligentními"názory, myslím že to snad ani nemusím komentovat.../je skutečně děsivé kdo všechno se dostane do vlády/.
Já osobně nevidím důvod, proč by se měla adopce registrovanými partnerstvími zakazovat, nevidím v tom ani tak diskriminaci, jako touhu naší vlády ukázat všem ostatním zemím jak perfektní jsme národ, jenomže co je na tom nenormálního? Poslankyně Šojdrová řekla, že český národ vymírá, jenomže kolik je tady homosexuálních párů? já osobně si myslím, že homosexuální páry ničemu nevadí, společnost na to prostě jen není připravena.
Byly zde uvedeny důvody, typu: "je to proti přírodě" /ale co dneska není?/
Dále kdosi řekl, že děti budou mít sklony k homosexualitě a že nebudou mít jakýsi ženský či mužský vzor, to mi přijde naprosto absurdní, myslím, že už se dělalo dost studií, které potvrdily že sexuální orientace je věc genetiky a ne výchovy na to, aby to pochopili skutečně všichni. A co se týče vzoru, copak si dítě hledá vzory pouze u rodičů?
Jediný, jakž takž logický důvod mi přišel ten, že bude mít dítě v dětství a pubertě problém se zapadnutím do kolektivu, ovšem z vlastní zkušenosti vím, že ať mají lidé sebevíc důvodů šikanovat, silnou osobnost prostě šikanovat nejde, takže jediné, co bude pro homosexuální páry těžší než pro normální rodiče, bude vychovat z dítěte silnou osobnost aby později nemělo problémy a myslím, že místo zakazování by měl stát raději udělat specializovaná centra na tuto problematiku která by homosexuální páry třeba dvakrát do roka i s dítětem navštěvovali a kde by jim odborní pracovníci pomáhali s pěstováním osobnosti v dítěti.


Co se týče mě, ani v mých 13ti letech by mi vůbec nevadilo, kdyby mě měli vychovávat homosexuálové, pro dítě je prostě důležitá láska a je jedno jestli mu ji dávají dva muži/dvě ženy nebo muž a žena.
Toť můj názor :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Souhlasíš s adopcí dětí homosexuálními páry?

Ano
Spíš ano
Ne
Spíš ne
Nevím
Je mi to jedno

Komentáře

1 Andy Andy | E-mail | 21. března 2010 v 12:15 | Reagovat

Ja to vydím přesně naopak....vem si že dva gayouši adoptujou holku...holka začně rust..a kdo ji vysvetli takove ty veci co holkam se vysvetluje,a jak ji vysvetli ze sou gayove a co kdyz to bude mit na ni negativní vliv a co kdyz se za to bude stydet ze ma rodice homosexualy,decka ve skole ju za to budou mlatit,smatseji např.jak se smějeme Tereze.....jo je to fakt taky ji to třeba nebude  vadit,bude rada,hlavne se se oni staraji,vzdyt spousta decek je v domovech ale vzdy se najdou lidi,co proti te holcicce budou neco mit......

2 Shitgirl Shitgirl | Web | 21. března 2010 v 12:24 | Reagovat

Je pravda, že když dva muži adoptují holčičku, bude to trochu těžší, ale myslím, že to uváží a když budou cítit že to nedokážou, adoptují chlapce, což pro ně bude přirozenější, a i kdyby ne, v dnešní době je informovanost na tak vysoké úrovni, že holky v osmi letech vědí skoro všechno. Co se týká toho vysmívání se ostatními dětmi, tak to je v článku, je potřeba vychovat dítě tak aby se dokázalo vysmát se šikanistům, popřípadě je setřít a ukázat jim že z něj si nikdo dělat srandu nebude...Vadit? to já nemůžu posoudit, ale myslím, žek dyž člověk dostane rozum, uvědomí si, že je to lepší než vyrůstat v ňějaké sociálně slabé rodině.

3 Kate Kate | Web | 22. března 2010 v 23:50 | Reagovat

Psát názory na toto téma mi příde velmi zajímavé. Velmi se mi tvůj názor líbí, avšak já nevím co napsat. Snad jen to, že neodsuzuji homosexuály, ale adopce dětí v tomto případě se mi nezdá dobrý způsob. Je pravda, že těm dětem se budou např. děcka ve škole smát. Ať je to dívka, nebo chlapec... Jak už bylo zmiňováno v prvním komentáři. Vždy bude někdo, kdo se smát, popř. šikanovat tyto děti, najde. Když budou děti malé, možná to budou vnímat jako tak ,,Radši být tady, než v děcáku"...Nebudou z toho mít rozum, nebudou vědět, jaké to bude, až bude starší. Budou mít např. nějaký problém v dospívání, možná se ho budou bát i řešit. Přeci jenom jim ta máma, nebo táta budou chybět... Své problémy možná ani řešit nebudou- nebudou mít s kým...Sexuální orientace je sice věc genetiky, ale ač třeba že malé procento v tom bude mít i výchova. Nevím proč, ale především u chlapců si myslím, že to bude horší... Možná se ve všem mýlim, třeba se děti u těchto lidí budou mít skvěle, budou vyrůstat v naprosté pohodě, naplní se jim jejich sny a očekávání od života. Ale určitě záleží na lidech, a né na homosexuálech, jako celkově. Lidé se liší, a je jedno, jestli jsou homo, nebo hetero. Když tyto páry budou o dítě stát, a dítě s nimi bude šťastné, proč ne...Šťastných dětí by mělo být co nejvíce...
Toto je můj názor, ať už se vám zdá kladný, či záporný, napsala jsem vše, jak si myslím, každopádně je to téma, které je složité a hledají se špatně odpovědi, na otázky týkající se této problematiky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama