Květen 2010

Rádoby umělecké foto

2. května 2010 v 16:12 | Shitgirl |  Moje /naše/ tvorba
Jelikož děláme pojebaný biomonitoring, byla jsem donucena jít vyfotit kytky do fotoherbáře, ale nějak jsem se nechala unést-a takhle to dopadlo:


ze začátku jsem fotila hlavně květy/v makro režimu/, z těch jsem vybrala opravdu jen ty nejlepší protože jich bylo přes 200 :)takhle se mi líbí asi nejvíc, ta růžová je dokonalá

9


takhle je taky hezká, miluju barvy :)
3


Těchhle stromů tam bylo všude spousta a ty fotky byly dokonalé, bohužel se všechny dát prostě nemůžu

6
Potom jsem se dala na focení zvířat jelikož je to krása, na tuhle fotku jsem totálně pyšná, jelikož je to focený úplně z blízka a musím se přiznat že mám fobii z hmyzu, takže když jsem se podívala na tělo té můry, měla jsem co dělat abych nezahodila foťák a s jekotem neutekla 8)
1
motýl, ten byl bohužel rychlejší než můra, takže ty fotky nejsou nic moc, ale taky je to focené zblízka, čili jsem uchvácena :D
4
těchhle brouků jsem se bála obzvlášť, nemám ráda brouky, ale nutilo mě to zachytit, že láska kvete nejenom v každém věku, ale i v každém živočišném druhu ;)
5
A když už jsem měla ten foťák, tak jsem si vyfotila i nějaké ty krajinky...

8
2
7


No, co dodat? Snad jen, že doufám, že se vám ty fotky líbily alespo tak jako mě/i když o tom dost silně pochybuju, jelikož jsou absolutně amatérské, ale já z nich prostě cítím to kouzlo probouzející se přírody :)/


Snad vaše reakce nebude podobná jako ta mojí sestřičky...:


10Akční "týden"

1. května 2010 v 19:42 | Shitgirl |  Já a můj šílený život
Tak začněme minulou sobotou, byl to den nabitej akcema, hrozně mě mrzí že se nedalo stihnout všechno, původně jsem chtěla jít na den země a na Stonožku, jenomže jaksi nebylo s kým, čili jsem s matičkou a ségrou vyrazila na pouť. Jelikož tam byla kamarádka s celou její famílií, zůstala jsem tam a mamka šla dom. Zůstat tam byl dobrý tah, i přesto, že máme s kamarádkou jakousi krizi, tam jsme si skvěle pokecaly, sice na trochu morbidní téma, ale bylo to super... Ovšem ještě než jsme si vyrazily pokecat, byla mše, já byla na mši po druhé v životě, na té první mi bylo asi deset, stála jsem úplně vzadu a nic nevnímala, byla to půlnoční :D. Zjistila jsem, že křesťanství je vlastně srandovní, v jednu chvíli všuchni vstali a potřásali rukama lidí okolo se slovy "pokoj tobě"...no, řekněme že to byl velmi...zajímavý zážitek.
Po pouti jsem vyrazila do Mikulova na Den země, kde bylo vyhlašování cen za sběr hlíníku, na to, že jsme měli aspoň 50 losů byly naše tři ceny dost slabé :D.
Po vyhlášení jsme jeli domů a vyrazili k Café Fara na odhalování sochy sv. Jiří, kde jsem se opět potkala s kamarádkou, čili máme úchvatné foto :D.
Z odhalování jsme pak razili košt, kde jsme kecali s Čuňou, Aničkou a její sestrou/strýc se ženou a její sestrou ;)/, tam jsme byli až do večera.

Nedělu, pondělí a úterý si nepamatuju, z čehož usuzují že to nebyly nijak zajímavé dny/a nebo to bylo tím koštem :D/

Potom byla akční středa, jelikož chlapci ze třídy vyrazili hrát fotbal, rozhodly jsme se s děvčaty/a Vikim, Dodem, Doležalem a Honzíkem, jež byli prohlášeni za ženy/ jít chlapce podpořit, čili jsme si vymyslely úchvatný tanec/ve skutečnosti pocházel tuším z pondělí a vymyslela ho Ágnes, ovšem byl poupraven/
vypadalo to asi takto:
povzbuzující taneček :D
je to dělaný v pěti minutách mezi psaním, čili je to jako pohovadách, ovšem nemám chuť ani náladu si s tím hrát, navíc takto je to humornější :D vím že to vypadá přinejmenším šíleně, ale je to super "tanec" ;)Tímto super středa skončila, čtvrtek si taky nepamatuju a pátek byl dokonalý. Ve škole nic moc, ale po škole jsme s Ágnes vyrazily na náměstí pro jídlo a dárek k narozeninám pro mého taťku, které má mimochodem dneska, což mi připomíná že bych mu měla dodělat přáníčko a jít mu popřát...
No, koupila jsem mu obraz s rýmovaným textem o cyklistech, jelikož jediné co taťka miluje víc než cyklistiku je volejbal a volejbalistu neměli. Po nákupech jsme s Ágneskou vyrazilly na volejbal, kde jsem zjistila že absolutně nemám kondičku, ale byl dobrej :).

Po volejbale jsem jela dom a šla na čarodějnice, na to že jsem se na ně dva měsíce těšila to bylo dost slabý. Ze začátku jsem tam byla s Bau, která mě neustále nutila abych jí ukázala kama se dostane do Perné, jejím bratrancem se kterým jsme potom seděli pod hradem po tmě a ten debil nám vykládal jak šel s kýmsi na kopeček a někdo je celou dobu pronásledoval :D, s Kájou, její kamarádkou, o které nemám páru jak se jmenovala, Kájinou ségrou Melánkou, která je šílená provokátérka a jákýmisy dětmi, které jsem neznala. Ti se potom rozutekli takže jsem se přidala ke Klentničákům, kteří byli na sebe nasraní. Nakonec jsme seděli na hřišti s totálně ožřalím strejdou Ráďou/to strejda, to je jen přezddívka/, Matějem a Denisou a řešili jsme vztahy a život a byla to hrozná demence, jelikož podle mě řešili totální kraviny.
Já teď na vztahy kašlu, protože tím že se tím budu deptat si stejně nepomůžu a nevidim žádný způsob jakým můj současný stav změnit, čili se radši učím :D.
No, vypadá to, že teď půjdu ulovit něco k jídlu /vidím to na mamuta, jelikož moje poslední jídlo byla snídaně/ a pak popřeju taťkovi, ještě bych se dneska chtěla vrhnout na korálkování, protože jsem zjistila, že korálky jsou super věc ;)
Tak zase v přístím století, přátelé :)